piątek, 5 kwietnia 2019

Rozmowa o debiutach we wrocławskiej Pantomimie

W sobotę, 6 kwietnia, po przedstawieniu „Medea” w reżyserii Tomasza Szczepanka, odbędzie się rozmowa o potrzebie debiutów we Wrocławskim Teatrze Pantomimy. 

"Medea" w reż. Tomasza Szczepanka, Wrocławski Teatr Pantomimy

Gośćmi rozmowy będą Martyna Majewskalaureatka pierwszego Konkursu na debiut reżyserski w Pantomimie, która zrealizowała w WTP przedstawienie „BATORY trans” oraz Tomasz Szczepanek, tegoroczny laureat konkursu. Dodatkowymi gośćmi spotkania będzie Zespół wrocławskiej Pantomimy, który pracował z debiutującymi reżyserami. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Charkot.

Spotkanie rozpocznie się ok godz. 20:00 na Scenie na Świebodzkim, wstęp bezpłatny. 

informacja prasowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pawilon Czterech Kopuł Sztuki Współczesnej świętuje jubileusz 10-lecia istnienia

 Ponad 650 tysięcy zwiedzających, 39 zorganizowanych wystaw czasowych, blisko 30 tysięcy wydarzeń i 2064 pozyskanych do zbiorów dzieł sztuki...

Popularne posty